Tuomas Paloneni ja Haldi Välimäe kontsert

29. märtsil algusega kell 19.00 toimub Tampere Majas Tuomas Paloneni ja Haldi Välimäe kontsert!

Tuomas Palonen on laulja ja laulukirjutaja Helsinkist ning endine bändi Kuparilinna vokalist. Tema soolodebüüt (salvestatud 2017-2018) on kodukootud ning rikastatud Soome rikkast folkloorist ning rahvamuusikast pärit erinevate maitsetega. Tema sooloalbumil on läinud väga hästi nii Soomes kui välismaal. Seda on mängitud rohkem kui kahekümnes raadiojaamas kaheksas eri riigis.

Tuomas Palonen on kõik oma lood ise kirjutanud. Tema muusika on kiri psühhedeelsele ajajärgule. Lood hõlmavad klassikalisi teemasid nagu enese väiksena tundmine, eneseotsing, loodusigatsus ja sisemise rahu leidmine. Palonen laulab soome keeles ning mängib kitarri, klaverit, kannelt ning löökpille.

Lisa:
https://palatsi.bandcamp.com/

Haldi on lühikese ajaga jõudnud loominguliselt palju toimetada – avaldanut möödunud aastal vinüüli ja CD-vormis EP ’Raba’ ja seeläbi tõusnud kiiresti üle-eestiliselt kontsertpubliku teadvusesse. Lisaks on tema looming pälvinud kiidusõnu nii meedias kui ka muusikakriitikute suunalt. Tema muusika on siiras, selles on kõike parasjagu – emotsioone ja meloodiat, pühendumist ja rõõmu, õrnust ja jõulisust.
Väikese põike Haldi muusikasse saab siit: https://soundcloud.com/haldivalimae