kultuur-banner

Puhka kultuuri keskel

Kultuuripäevik

Lilja1-1000px

Praegu üleval:

kuni: 15.10.2023

Väljasaadetute pilte

Väljasaadetute pilte

Fotonäitus räägib piltides ja sõnades ingerisoomlaste deporteerimisest oma kodust kaugele Nõukogude Liidu kolgastesse ebainimlikesse oludesse nii Kesk-Aasia palavusse kui Jäämere külmasse. Näituse fotod on pärit väljasaadetute perealbumitest.

Ateljee_vaade_Tampere_Maja

Praegu üleval:

kuni: 17.09.2023

2 x 45

2 x 45 – Kaia Rähni maalinäitus

Kaia Rähni näitus koosneb abstraktsetest geomeetrilistest kompositsioonidest. Kunstnik töötab iga päev disainerina, maalimisega tegeleb ta siis, kui aega jääb. „Tihtipeale ongi ateljees vaid 45 või 2 x 45 minutit ehk kaks akadeemilist tundi – siit ka näituse pealkiri,” tõdeb Rähn.

Tulevad-naitused-header

Praegu üleval:

kuni: 31.12.2023

2023. aasta näitused

Tulevad näitused 2023. aastal

Tampere Maja galerii valib aasta näitused üks kord aastas. Järgmise aasta näituste taotluste tähtaeg on 31.10. Näitusetaotlused tuleb saata emaili teel aadressile maja@tamperemaja.ee või posti teel aadressile Tampere Maja, Jaani 4, 51007 TARTU.

Tulevased sündmused

Kes me oleme

Tampere Maja on kahe sõpruslinna kultuurikeskus ja külalistemaja. Majas on kolm kaheinimesetuba, kolm peretuba ning üks kuueinimesetuba (läbi kahe korruse). Kõigis tubades oma vannituba, peretubades ka köök. Kokku on meie külalistemajas 24 voodikohta.
Hommikusöök on hinna sees.

Tampere Maja korraldab ka erinevaid kultuuriüritusi – näituseid, kirjandusõhtud.

Jälgi meie tegemisi Facebookis

majutus-banner

Pakume ka majutust Tartu südames

Mugavad ja privaatsed toad kultuuri keskel